BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2019_01/t/add-644c76ed-153638.jpg
zdjecia/2018_07/t/add-96cd44ab-234122.jpg
zdjecia/2018_07/t/add-49a3b78b-204109.jpg
zdjecia/2017_11/t/add-dd2d05a3-233958.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-200ae90a-195427.jpg
zdjecia/2017_03/t/add-b21d7fc4-105451.jpg
zdjecia/2017_01/t/add-0ca622c4-164012.jpg
zdjecia/2016_12/t/add-7f147849-023904.jpg
zdjecia/2016_11/t/add-d91a7868-091328.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

 

Podaj swój adres email żeby wejść dalej:

Adres email: Płeć:

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 180 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Gdynia, Anonse kobiet

"moje ogłoszenie możecie znaleźć w kilku miejscach"

Ulegli! Macie wyjątkową szansę, która prędko się nie powtórzy, ponieważ właśnie ogłaszam nabór na moją własność. W najbliższych tygodniach wracam po dłuższej nieobecności do Polski, osiedlam się w Gdyni i chcę, aby miejsce mojego dotychczasowego sługi, który został za granicą, zajął któryś z was. Przez czas przed moją ostateczną przeprowadzką będę prowadzić nabór i rozpocznę szkolenie tego, kto najbardziej mnie zainteresuje.
Kilka ważnych uwaga: jeśli wysyłacie hurtowo zgłoszenia do wszystkiego, co jest w zasięgu waszego kursora – nie liczcie na przychylną odpowiedź, chodzi mi o kogoś, kto wie o co się stara. „Stara” jest to słowem kluczowym. Zaczyna więc od okazania mi szacunku przez wysłanie wiadomości, która będzie pasować do wymagań przeze mnie stawianych. Nie toleruję zwracania się do mnie na „ty”, na takie wiadomości albo wcale nie odpowiem albo jeśli traficie na mój zły humor, odpiszę tylko co sądzę o takiej bezczelności. Ostatnia kluczowa kwestia: musicie spełniać wszystkie wymagania.

Oto czego oczekuję od swojego psa:
1. Masz napisać w jakim jesteś wieku, z jakiego miasta jesteś i jak często gotowy jesteś stawiać się w Trójmieście, jaka jest twoja sytuacja rodzinna.
2. Oczekuję od niewolnika relacji długoterminowej, rozwijającej się, dającej satysfakcję mi i uległemu, co znaczy że nie interesują mnie napaleńcy z gotowym scenariuszem dążący do jego zrealizowania na pierwszym spotkaniu.
3. Nie proponuj mi „zapoznawczej kawki/winka/kolacji”, nie oczekuj rozmowy o pogodzie czy sytuacji w Syrii. Owszem, oczekuję pewnego poziomu intelektualnego, ale możesz urozmaicić mi malowanie paznokci klęcząc jako podnóżek i zabawiając mnie rozmową, nie „na kawce”.
4. Oczekuję niewolnictwa także w wydaniu finansowym – i jeśli piszesz tylko po to, żeby nazwać mnie dziwką, naprawdę nie robi to na mnie wrażenia, więc może oszczędź mój i swój czas. Obowiązkiem mojego psa jest zatroszczenie się o spełnianie moich, umiarkowanych, pragnę was uspokoić, kaprysów od czasu do czasu oraz, jako podstawa odwdzięczenia się za mój czas i wysiłek włożony w waszą tresurę, składania regularnego haraczu, którego wysokość ustalam ja, ale łaskawie biorę pod uwagę możliwości uległego.
5. O ile zdążyłam się zorientować przed moim wyjazdem z kraju, w Polsce ciężko o prawdziwego, zdeklarowanego uległego, który faktycznie gotowy jest na dłuższą relację. Takiego szukam, nie tandetnego napaleńca, który chce, żebym spełniła jego zachcianki. Tu nie chodzi o „płacę, więc wymagam”, o nie. Tu rozmawiamy o „płacę i żyję nadzieją, że swoimi staraniami sprawię, że pani będzie ze mnie dumna i pomyśli o mnie z łaskawym uśmiechem”.

Nie szukam ofiar życiowych, wręcz przeciwnie. Często najlepszym uległym jest mężczyzna na co dzień dominujący, który marzy o tym, by oddać kontrolę i piękne, niewieście dłonie. Taki najbardziej przypadnie mi do gustu.
Nie ma mowy o seksie w takiej znajomości, jestem poza twoim zasięgiem i powinieneś wstydzić się choćby na fantazję erotyczną z moim udziałem. ALE zamierzam wykorzystywać twoją seksualność dla własnej rozrywki oraz ją kontrolować. Czujesz po przeczytaniu tego, że spodnie robią się jakby przyciasne? To dobrze, o to właśnie chodzi na początek…
Nie, nie będziesz ze mną mieszkał, nie, nie interesuje mnie żadne 24/7. Kilka-kilkanaście spotkań w tygodniu, zależnie od ich formy i treści.

Chętnie rozpocznę tresurę na odległość, na podstawie kilku zadań sprawdzając, czy się nadajesz. Pamiętaj, że wszystko, co piszesz jest testem, nie ma słów i zachowań nieistotnych – na wszystko zwracam uwagę.

POSZUKUJĘ DWÓCH RODZAJÓW NIEWOLNIKÓW:
1. Takiego, który odda mi się całkowicie, złoży swoje życie u moich stóp, nie ma zobowiązań i w femdom odnajduje spełnienie życiowe.
2. Takiego, który pragnie być zdominowanym, ale jako dodatek do „pełni szczęścia”, fascynuje mnie fakt, że człowiek z uporządkowanym życiem marzy, by jego grzbiet służył mi za podnóżek…
KONIECZNIE NAPISZ, W KTÓRYM Z TYCH ASPEKTÓW NIEWOLNICTWA SIĘ ODNAJDUJESZ.

Moje ogłoszenie możecie znaleźć w kilku miejscach, które wybrałam jako dające nadzieję, na znalezienie odpowiedniego kandydata.

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #62267
Podbity: 2013-04-24, 13:29

Anonse kobiet
Gdynia, Pomorskie , Cała polska

Notice: A non well formed numeric value encountered in /usr/home/anonse2012/www/fetyszanonse.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 338 Notice: A non well formed numeric value encountered in /usr/home/anonse2012/www/fetyszanonse.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 339

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS, koszt sms (11,07 zł z VAT)

Aby otrzymać dane kontaktowe do tej osoby

wystarczy 1 sms o treści DM na numer 79880

Otrzymany smsem zwrotnym Kod/login wpisz w okienko powyżej. Kontakt gwarantowany. Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@fetyszanonse.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 11,07 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email

#klikniecie w pokaz kontakt (bez jego pobrania )#TU KOD DESKTOP